eRejestracja

 

 Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Sosnowcu


Szanowni Pacjenci!

Od dnia 11.10.2021 r. nastąpiła zmiana systemu e-Rejestracji do wszystkich Przychodni Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Sosnowcu.

Konieczna jest ponowna rejestracja kont użytkowników w nowym systemie, gdyż konta użytkowników nie mogą zostać przeniesione ze względu na ochronę danych osobowych.

Nowy system e-Rejestracji jest bardziej nowoczesny i bezpieczny, umożliwia dostęp do wszystkich Przychodni Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego za pomocą jednego konta użytkownika, a także umożliwia tworzenie subkont dla członków rodziny.

Każda osoba posiadająca dostęp do Internetu może wyszukać wolne terminy według zadanych kryteriów bez konieczności zakładania konta i logowania. Posiadanie konta i zalogowanie jest konieczne aby dokonać rezerwacji lub odwołać wizyty.

Ponadto system e-Rejestracji jako aplikacja internetowa jest w pełni przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu mogą Państwo szybko i wygodnie zarządzać terminarzem swoich wizyt z poziomu smartfonu czy tabletu.


 

Celem elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez nasz Zakład.

Podczas rejestracji prosimy Państwa o dokładne sprawdzenie i podanie prawidłowych danych oraz adresów e-mail, ponieważ na podany adres zostanie wysłana wiadomość aktywująca konto w naszym serwisie (w celu aktywacji konta prosimy o postępowanie zgodne z instrukcją zawartą w wiadomości).

Postępowanie umożliwiające zarejestrowanie się w serwisie e-Rejestracji i zarezerwowanie terminu wizyty opisane jest w POMOCY do systemu.

W przypadku rezygnacji z wizyty pacjent jest zobowiązany do jej anulowania w systemie.

W przypadku niestawienia się na umówioną wizytę (lub zbyt późnego odwołania wizyty) konto w eRejestracji może zostać zablokowane.

UWAGA! Pacjentów pierwszorazowych poradni specjalistycznych (oprócz ginekologii i lekarzy psychiatrów) obowiązuje skierowanie. Skierowanie obowiązuje również pacjentów, którzy nie kontynuowali leczenia w danej poradni w okresie ostatnich 2 lat lub zgłaszają się z nowym problemem zdrowotnym.

Skierowanie musi mieć datę wystawienia wcześniejszą niż data wpisu do eRejestracji danej poradni. W przypadku nie posiadania skierowania w momencie zapisu, zarejestrowana wizyta się nie odbędzie.

Rejestrując dziecko do Poradni Otolaryngologicznej nie można posługiwać się skierowaniem do Poradni Otolaryngologicznej dla Dzieci ponieważ nie posiadamy takiej poradni.

Rejestrując się do lekarza POZ proszę uwzględnić dokonany wybór lekarza - złożona deklaracja wyboru. Jeżeli pacjent nie posiada deklaracji konieczne jest jej złożenie przed umówioną wizytą, w przeciwnym razie wizyta się nie odbędzie.

Każdy Pacjent pierwszorazowy zarejestrowany przez e-rejestrację musi zgłosić się do rejestracji przynajmniej pół godziny przed wyznaczoną godziną wizyty lekarskiej w celu uzupełnienia wymaganych oświadczeń.


Przesyłając nam dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie polskim prawem, w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 roku (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: erejestracja@zla.sosnowiec.pl